AktualnościSzkoleniaDoradztwoGaleriaFAQKalendarium szkoleń
Sprawdź ofertę szkoleń

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

Podsumowanie spotkania grupy ds. współpracy OPS/PCPR z PUPPodsumowanie spotkania grupy ds. współpracy OPS/PCPR z PUP
25.08.2015

Podczas spotkania w dniu 25 sierpnia miały miejsce prezentacje przedstawicieli podmiotów realizujących Program Aktywizacja i Integracja.

więcej »

Trening motywacyjny i profilaktyka wypalenia zawodowego dla pracowników pomocy społecznej - II edycjaTrening motywacyjny i profilaktyka wypalenia zawodowego dla pracowników pomocy społecznej - II edycja
25.08.2015

Serdecznie zapraszamy pracowników i wolontariuszy instytucji pomocy i integracji społecznej z terenu województwa małopolskiego do udziału w II edycji szkolenia dotyczącego profilaktyki wypalenia zawodowego. Szkolenie jest odpowiedzią na zgłaszane zapotrzebowanie w tym zakresie. 
więcej »

Relacja ze spotkania grupy ds. mieszkań chronionychRelacja ze spotkania grupy ds. mieszkań chronionych
24.08.2015

Spotkanie, które odbyło się w dniu 24 sierpnia było poświęcone omówieniu modeli mieszkań wspomaganych adresowanych do osób chorujących psychicznie i niepełnosprawnych intelektualnie.
więcej »

Konkurs Małopolski Pracownik Socjalny Roku 2015Konkurs Małopolski Pracownik Socjalny Roku 2015
17.08.2015

Z przyjemnością ogłaszamy V edycję Konkursu "Małopolski Pracownik Socjalny - Mamy moc pomagania". Od 17 sierpnia do 2 października można zgłaszać swoich kandydatów w jednej z 3 kategorii: Aktywizacja, Integracja oraz Doświadczenie.
więcej »

Empowerment w pomocy społecznej-podejście w pracy z klientemEmpowerment w pomocy społecznej-podejście w pracy z klientem
03.08.2015

Zapraszamy pracowników i wolontariuszy instytucji pomocy i integracji społecznej z Małopolski do udziału w szkoleniu dotyczącym zastosowania nowoczesnego podejścia w pracy z klientem pomocy społecznej więcej »

Ocena zasobów pomocy społecznej za rok 2014Ocena zasobów pomocy społecznej za rok 2014
28.07.2015

Zapraszamy do zapoznania się z raportem „Ocena zasobów pomocy społecznej województwa małopolskiego za 2014 rok” przygotowanego w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Krakowie. 
więcej »

Organizowanie superwizji w ośrodku pomocy społecznej - są jeszcze wolne miejsca na 14.08Organizowanie superwizji w ośrodku pomocy społecznej - są jeszcze wolne miejsca na 14.08
20.07.2015

Zapraszamy kierowników/dyrektorów ośrodków pomocy społecznej z województwa małopolskiego do udziału w szkoleniu dotyczącym organizowania superwizji. więcej »

CAL zaprasza na szkolenia z zakresu aktywnej integracjiCAL zaprasza na szkolenia z zakresu aktywnej integracji
06.08.2015

Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej organizuje szkolenie z zakresu wdrażania Modelowego Standardu Aktywnej Integracji.

więcej »

Relacja z posiedzenia Konwentu Dyrektorów PCPR z 14 lipcaRelacja z posiedzenia Konwentu Dyrektorów PCPR z 14 lipca
15.07.2015

14 lipca odbyło się posiedzenie Konwentu Dyrektorów PCPR Województwa Małopolskiego, poświęcone m.in. zagadnieniom związanym z realizacją zapisów ustawy o wspieraniu rodziny i system pieczy zastępczej. 
więcej »

ZMIANA TERMINU REALIZACJI SZKOLENIA ZLECANIE ZADAŃ DLA 3 GRUPYZMIANA TERMINU REALIZACJI SZKOLENIA ZLECANIE ZADAŃ DLA 3 GRUPY
15.07.2015

Informujemy, że zmienił się termin realizacji szkolenia z zakresu zlecania zadań organizacjom pozarządowym dla 3 grupy - z dnia 31.07.2015 r. na 30.07.2015 r.

więcej »

archiwum »

1234...34następna
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Kapitał LudzkiEuropejski Fundusz SpołecznyWojewództwo MałopolskieUnia Europejska

Opracowanie Prekursor