AktualnościSzkoleniaDoradztwoGaleriaFAQKalendarium szkoleń
Sprawdź ofertę szkoleń

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

Nieczynne biuro projektu - 22.10.2014Nieczynne biuro projektu - 22.10.2014
23.10.2014

Informujemu, iż w dniu 24 października (najbliższy piątek) biuro projektu będzie nieczynne. Na wszystkie wysłane  w formie mailowej pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej w poniedziałek 27 listopada. Życzymy udanego weekendu.
więcej »

Zaproszenie na konferencję Zaproszenie na konferencję "Mamy moc pomagania - rola pracy socjalnej we wsparciu rodzin doświadczających trudności"
21.10.2014

W imieniu Marka Sowy – Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Wioletty Wilimskiej – Dyrektora Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pn. „Mamy moc pomagania – rola pracy socjalnej we wsparciu rodzin doświadczających trudności”, która odbędzie się 7 listopada 2014 roku, w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, mieszczącym się przy ul. M. Konopnickiej 26 w Krakowie.
więcej »

Szkolenie - Wybrane zagadnienia z zakresu prawa zamówień publicznychSzkolenie - Wybrane zagadnienia z zakresu prawa zamówień publicznych
20.10.2014

Wszystkich pracowników OPS, PCPR i DPS zapraszamy do udziału w dwudniowym szkoleniu pn. „Wybrane zagadnienia z zakresu prawa zamówień publicznych”. Szkolenie odbędzie się w Krakowie. Nocleg oraz wyżywanie zapewnia orgzniator.
więcej »

 Konkurs na Małopolskiego Pracownika Socjalnego Roku 2014 Konkurs na Małopolskiego Pracownika Socjalnego Roku 2014
27.08.2014

Szanowni Państwo z wielką przyjemnością ogłaszamy IV edycję Konkursu na Małopolskiego Pracownika Socjalnego Roku objetego Honorowymi Patronatami Ministra Pracy i Polityki Społecznej - Władysława Kosiniak-Kamysza oraz Marszałka Województwa Małopolskiego - Marka Sowy. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z Regulaminem i zgłaszania swoich Kandydatów! Na poprawnie wypełnione formularze zgłoszeniowe czekamy do 24 października 2014 roku

więcej »

Konwent Dyrektorów PCPRKonwent Dyrektorów PCPR
14.10.2014

28 października odbędzie się inauguracyjne posiedzenie Konwentu Dyrektorów PCPR Województwa Małopolskiego. 
więcej »

 Wizyta studyjna w DPS Zebrzydowice Wizyta studyjna w DPS Zebrzydowice
15.10.2014

Serdecznie zapraszamy do udziału w wizycie studyjnej w Domu Pomocy Społecznej w Zebrzydowicach, która odbędzie się 30 października br. 
więcej »

Rekrutacja na studia Rekrutacja na studia "Kryzysy psychologiczne i interwencja kryzysowa"
10.10.2014

Informujemy, iż Instytut Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego prowadzi rekrutację na płatne studia podyplomowe na kierunku „KRYZYSY PSYCHOLOGICZNE I INTERWENCJA KRYZYSOWA”.

więcej »

Postępowanie administracyjne w pomocy społecznej - aktualne problemyPostępowanie administracyjne w pomocy społecznej - aktualne problemy
14.10.2014

Wszystkich pracowników ośrodków pomocy społecznej zapraszamy na szkolenie dotyczące postępowania administracyjnego o udzielanie świadczeń pomocy społecznej oraz wybranych zagadnień z zakresu postępowania administracyjnego wynikających z KPA. 
więcej »

Szkolenia e-learningowe z nowatorskich metod pracy socjalnej i publikacja specjalistycznej literatury z zakresu polityki społecznej i pracy socjalnejSzkolenia e-learningowe z nowatorskich metod pracy socjalnej i publikacja specjalistycznej literatury z zakresu polityki społecznej i pracy socjalnej
15.10.2014

Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich zaprasza na bezpłatne szkolenie organizowane w ramach projektu pod ww. nazwą. 
więcej »

Podsumowanie spotkania ds. projektów systemowychPodsumowanie spotkania ds. projektów systemowych
10.10.2014

9 października odbyło się spotkanie grupy tematycznej ds. realizacji projektów systemowych w poddziałaniach 7.1.1 i 7.1.2. 
więcej »

archiwum »

1234...26następna
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Kapitał LudzkiEuropejski Fundusz SpołecznyWojewództwo MałopolskieUnia Europejska

Opracowanie Prekursor