AktualnościSzkoleniaDoradztwoGaleriaFAQKalendarium szkoleń
Sprawdź ofertę szkoleń

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

Rekrutacja na studia podyplomowe „Podejście skoncentrowane na rozwiązaniach w systemowym pomaganiu”Rekrutacja na studia podyplomowe „Podejście skoncentrowane na rozwiązaniach w systemowym pomaganiu”
28.01.2015

Informujemy, iż Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie prowadzi rekrutację na płatne studia podyplomowe na kierunku „Podejście skoncentrowane na rozwiązaniach w systemowym pomaganiu” 
więcej »

System Certyfikacji Klubów Integracji Społecznej – publikacje IRSSSystem Certyfikacji Klubów Integracji Społecznej – publikacje IRSS
28.01.2015

W ramach Instytutu Rozwoju Służb Społecznych wydano publikacje dotyczące proponowanego Systemu Certyfikacji Klubów Integracji Społecznej. Polecamy lekturę tych wydawnictw. 
więcej »

Poradnik dot. ewaluacji programów przeciwdziałania przemocy w rodziniePoradnik dot. ewaluacji programów przeciwdziałania przemocy w rodzinie
22.01.2015

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie wydał publikację pod nazwą „Ewaluacja gminnych i powiatowych programów przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Poradnik”. Zachęcamy do lektury. 
więcej »

Spotkanie grupy ds. OIKSpotkanie grupy ds. OIK
26.01.2015

5 lutego odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie grupy tematycznej ds. Ośrodków Interwencji Kryzysowej.  więcej »

Szkolenia w projekcie Istotne ogniwo w procesie profesjonalizacji kadr pomocy i integracji społecznej w Małopolsce
19.01.2015

Jakie szkolenia cieszyły się największą popularnością w minionym roku? Ile osób skorzystało z tej formy wsparcia? Jak szkolenia są oceniane przez pracowników systemu? 
więcej »

Podsumowanie studiów podyplomowych i szkoleń Podsumowanie studiów podyplomowych i szkoleń
16.01.2015

W mijającym roku dzięki wsparciu realizowanemu w ramach naszego projektu duża grupa małopolskich pracowników ukończyła studia podyplomowe i specjalizacje I i II stopnia. Uczestnicy podkreślali wysoki wpływ zdobytej wiedzy i umiejętności na jakoś pracy zawodowej.  
więcej »

Doradztwo świadczone w ramach projektuDoradztwo świadczone w ramach projektu
13.01.2015

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego doradztwa realizowanego przez pracowników projektu „Szkolenie i doskonalenie zawodowe kadr pomocy społecznej”.

więcej »

Plany szkoleniowe na 2015 rokPlany szkoleniowe na 2015 rok
08.01.2015

W bieżącym roku w ramach projektu zaplanowane są liczne szkolenia dla pracowników instytucji pomocy i integracji społecznej. Podajemy ich wstępny zakres tematyczny. 
więcej »

Bezpłatne publikacje dot. pracy socjalnejBezpłatne publikacje dot. pracy socjalnej
16.01.2015

Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich zachęca do korzystania z bezpłatnych publikacji dotyczących nowatorskich technik i metod pracy socjalnej. 
więcej »

Doradztwo w obszarze tworzenia partnerstwDoradztwo w obszarze tworzenia partnerstw
20.01.2015

Jak budować partnerską współpracę? Jak skonstruować umowę? Jakie korzyści przynosi współpraca? Zachęcamy do skorzystania z doradztwa w obszarze tworzenia partnerstw publiczno-społecznych. 
więcej »

archiwum »

1234...29następna
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Kapitał LudzkiEuropejski Fundusz SpołecznyWojewództwo MałopolskieUnia Europejska

Opracowanie Prekursor