AktualnościSzkoleniaDoradztwoGaleriaFAQKalendarium szkoleń
Sprawdź ofertę szkoleń

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

Ocena wsparcia świadczonego w ramach projektu
30.11.2015

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z wynikami badania ewaluacyjnego dotyczącego oceny wsparcia świadczonego w latach 2013-2014 w ramach projektu Szkolenie i doskonalenie zawodowe kadr pomocy społecznej.

więcej »

Spotkanie grupy ds. współpracy OPS/PCPR z PUP - 23.11Spotkanie grupy ds. współpracy OPS/PCPR z PUP - 23.11
12.11.2015

23 listopada odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie grupy ds. współpracy instytucji pomocy i integracji społecznej z urzędami pracy. Wydarzenie będzie poświęcone dalszej wymianie dobrych praktyk.
więcej »

Spotkanie grup ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie i  ds. OIKSpotkanie grup ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie i ds. OIK
12.11.2015

24 listopada odbędzie się połączone spotkanie grup ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie i ds. OIK, poświęcone programom korekcyjno-edukacyjnym.
więcej »

Podsumowanie Rady Regionalnej Platformy WspółpracyPodsumowanie Rady Regionalnej Platformy Współpracy
19.11.2015

19 listopada odbyło się posiedzenie Rady Regionalnej Platformy Współpracy, podczas którego zostały podsumowane prace grupy tematycznych w  roku 2015. 
więcej »

Nagrody dla Pracowników Socjalnych Roku 2015 rozdane
05.11.2015

Znamy najlepszych Pracowników Socjalnych Roku 2015. 6 listopada br. podczas konferencji „Mamy MOC pomagania” przyznano dwie nagrody główne oraz pięć wyróżnień.

więcej »

OSTATNIE SZKOLENIA W RAMACH PROJEKTU: Prowadzenie treningów umiejętności społecznych z osobami niepełnosprawnymi - III edycjaOSTATNIE SZKOLENIA W RAMACH PROJEKTU: Prowadzenie treningów umiejętności społecznych z osobami niepełnosprawnymi - III edycja
04.11.2015

Serdecznie zapraszamy pracowników i wolontariuszy instytucji pomocy i integracji społecznej z terenu województwa małopolskiego, w szczególności pracowników środowiskowych domów samopomocy, domów pomocy społecznej oraz warsztatów terapii zajęciowej, do udziału w szkoleniu doskonalącym umiejętności prowadzenia treningów kompetencji społecznych.   więcej »

Ostatnie szkolenia w ramach projektu: Podejście skoncentrowane na rozwiązaniach-III edycja Ostatnie szkolenia w ramach projektu: Podejście skoncentrowane na rozwiązaniach-III edycja
03.11.2015

Serdecznie zapraszamy pracowników i wolontariuszy instytucji pomocy i integracji społecznej z terenu województwa małopolskiego, do udziału w szkoleniu dotyczącym pracy z trudnym klintem przy wykorzystaniu metody skoncentrowanej na rozwiązaniach.  więcej »

Podsumowanie prac Konwentu Dyrektorów PCPRPodsumowanie prac Konwentu Dyrektorów PCPR
29.10.2015

29 października odbyło się ostatnie w tym roku posiedzenie Konwentu Dyrektorów PCPR Województwa Małopolskiego.

więcej »

Relacja ze spotkania grupy ds. systemu pieczy zastępczejRelacja ze spotkania grupy ds. systemu pieczy zastępczej
14.10.2015

Ostatnie w tym roku spotkanie grupy ds. systemu pieczy zastępczej było poświęcone pracy z wychowankami pieczy.

więcej »

6 listopada – Konferencja „Mamy Moc Pomagania”
18.10.2015

Serdecznie zapraszamy na konferencję, podczas której odbędzie się rozstrzygnięcie Konkursu Małopolski Pracownik Socjalny 2015 Roku. 
więcej »

archiwum »

1234...36następna
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Kapitał LudzkiEuropejski Fundusz SpołecznyWojewództwo MałopolskieUnia Europejska

Opracowanie Prekursor