AktualnościSzkoleniaDoradztwoGaleriaFAQKalendarium szkoleń
Sprawdź ofertę szkoleń

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

Zapraszamy na szkolenie pn. Zlecanie zadań z zakresu pomocy społecznej organizacjom pozarządowymZapraszamy na szkolenie pn. Zlecanie zadań z zakresu pomocy społecznej organizacjom pozarządowym
02.07.2015

Zapraszamy kierowników/dyrektorów oraz pracowników i wolonariuszy jednostek organizacyjnych pomocy społecznej oraz organizacji pozarządowych działających w sferze pomocy i integracji społecznej z terenu województwa małopolskiego do udziału w szkoleniu dotyczącym zlecania zadań organizacjom pozarządowym.
więcej »

14 lipca – posiedzenie Konwentu Dyrektorów PCPR14 lipca – posiedzenie Konwentu Dyrektorów PCPR
26.06.2015

Podczas wydarzenia poruszony będzie m.in. temat trudności w realizacji zadań z ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej. 
więcej »

Relacja ze spotkania grupy ds. współpracy OPS/PCPR z PUP, 23.03.2015Relacja ze spotkania grupy ds. współpracy OPS/PCPR z PUP, 23.03.2015
23.06.2015

23 czerwca odbyło się spotkanie grupy tematycznej poświęcone współpracy z organizacjami pozarządowymi.

więcej »

Zakończenie prac nad modelowym programem profilaktycznymZakończenie prac nad modelowym programem profilaktycznym
25.06.2015

Grupa ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie zakończyła prace na modelowym programem profilaktycznym. 
więcej »

Studia i specjalizacje – krok ku profesjonalizacji kadr pomocy społecznej  Studia i specjalizacje – krok ku profesjonalizacji kadr pomocy społecznej
29.06.2015

Mediacje rodzinne, gerontologia społeczna i interwencja kryzysowa – na takich kierunkach studiów podyplomowych kształcili się pracownicy małopolskich jednostek sektora pomocy społecznej, w ramach projektu ROPS Kraków. Pracownicy mogli też skorzystać ze szkoleń specjalizacyjnych I i II stopnia.

więcej »

Rozpoczęcie kursu Rozpoczęcie kursu "Asystent rodziny"
16.06.2015

W dniu 18 czerwca  2015 roku Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie rozpoczyna realizację kursu „Asystent Rodziny”.

 

więcej »

Bieżące informacje dotyczące realizacji kursu pn. Bieżące informacje dotyczące realizacji kursu pn. "Asystent rodziny"
29.05.2015

W dniu 28 maja 2015 r. Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie zawarł umowę z firmą Instytut Szkoleń i Analiz Gospodarczych S.A. z Warszawy na realizację kursu pn. "Asystent rodziny". 

więcej »

„Niebieska Linia” zaprasza na szkolenie„Niebieska Linia” zaprasza na szkolenie
18.06.2015

Stowarzyszenie „Niebieska Linia” zaprasza do udziału w ”Interdyscyplinarnym szkoleniu dla osób pracujących w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie”, dotowanym przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (PARPA). 
więcej »

Przewodnik po gminnym programie wspierania rodziny - podsumowanie pracPrzewodnik po gminnym programie wspierania rodziny - podsumowanie prac
28.05.2015

27 maja odbyło się spotkanie grupy tematycznej ds. wspierania rodziny poświęcone kontynuacji prac związanych z przygotowaniem przewodnika do tworzenia gminnego programu wspierania rodziny.

więcej »

Relacja z wizyty studyjnej w KonarachRelacja z wizyty studyjnej w Konarach
26.05.2015

25 maja odbyła się wizyta studyjna w Konarach. Jej uczestnicy zapoznali się z dziełami Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej, tj. DPS, ŚDS, WTZ oraz ZAZ.  
więcej »

archiwum »

1234...33następna
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Kapitał LudzkiEuropejski Fundusz SpołecznyWojewództwo MałopolskieUnia Europejska

Opracowanie Prekursor