AktualnościSzkoleniaDoradztwoGaleriaFAQKalendarium szkoleń
Sprawdź ofertę szkoleń

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

 Konkurs na Małopolskiego Pracownika Socjalnego Roku 2014 Konkurs na Małopolskiego Pracownika Socjalnego Roku 2014
27.08.2014

Szanowni Państwo z wielką przyjemnością ogłaszamy IV edycję Konkursu na Małopolskiego Pracownika Socjalnego Roku objetego Honorowymi Patronatami Ministra Pracy i Polityki Społecznej - Władysława Kosiniak-Kamysza oraz Marszałka Województwa Małopolskiego - Marka Sowy. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z Regulaminem i zgłaszania swoich Kandydatów! Na poprawnie wypełnione formularze zgłoszeniowe czekamy do 24 października 2014 roku

więcej »

Komunikacja wewnętrzna  i rozwiązywanie konfliktów w zespoleKomunikacja wewnętrzna i rozwiązywanie konfliktów w zespole
22.09.2014

Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej edycji szkolenia pn. „Komunikacja wewnętrzna  i rozwiązywanie konfliktów w zespole”. Szkolenie skierowane jest do kadry zarządzającej i ma na celu nabycie umiejętności zarządzania informacją w zespole oraz identyfikowania źródeł konfliktów oraz sposobów ich skutecznego rozwiązywania.

więcej »

Agresja i autoagresja – metody i zasady postępowania z agresywnym podopiecznym DPS-u/ŚDS-uAgresja i autoagresja – metody i zasady postępowania z agresywnym podopiecznym DPS-u/ŚDS-u
22.09.2014

Pracowników somów pomocy społecznej oraz środowiskowych domów samopomocy zapraszamy do udziału w kolejnej edycji szkolenia pn.Agresja i autoagresja – metody i zasady postępowania z agresywnym podopiecznym DPS-u/ŚDS-u. więcej »

Szkolenie - Wykorzystanie metody Dialogu motywującego w pracy z trudnym klientemSzkolenie - Wykorzystanie metody Dialogu motywującego w pracy z trudnym klientem
17.09.2014

Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej edycji szkolenia pn. „Wykorzystanie metody Dialogu motywującego w pracy z trudnym klientem”. Szkolenie skierowane jest do pracowników  ośrodków pomocy społecznej oraz powiatowych centrów pomocy rodzinie, zwłaszcza pracowników socjalnych oraz asystentów rodzin.
więcej »

Europejskie Dni Pracy w MałopolsceEuropejskie Dni Pracy w Małopolsce
22.09.2014

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza na Europejskie Dni Pracy w Małopolsce, które odbędą się od 2 do 9 października 2014 roku. Zachęcamy do uczstnictwa oraz rozpropagowania informacji o wydarzeniu wśród osób korzystających ze wsparcia Państwa instytucji.
więcej »

Współpraca ops z pup w aktywizacji społeczno-zawodowej bezrobotnychWspółpraca ops z pup w aktywizacji społeczno-zawodowej bezrobotnych
09.09.2014

Zapraszamy na szkolenie poświęcone współpracy instytucji pomocy społecznej w urzędami pracy.   
więcej »

26 września – spotkanie grupy ds. pieczy zastępczej26 września – spotkanie grupy ds. pieczy zastępczej
17.09.2014

Spotkanie będzie poświęcone zagadnieniom dotyczącym stosowania ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.

więcej »

 Wizyta studyjna w Zabrzu - zaproszenie Wizyta studyjna w Zabrzu - zaproszenie
15.09.2014

Serdecznie zapraszamy na wizytę studyjną w Dziennym Domu Pobytu „Rodzina” w Zabrzu. Wydarzenie odbędzie się 25 września.

więcej »

Ocena Zasobów Pomocy Społecznej – spotkanie roboczeOcena Zasobów Pomocy Społecznej – spotkanie robocze
15.09.2014

22 września odbędzie się spotkanie poświęcone wypracowaniem uwag do narzędzia służącego Ocenie Zasobów Pomocy Społecznej. Serdecznie zapraszamy. 
więcej »

Relacja ze spotkania grupy ds. współpracy OPS/PCPR z PUPRelacja ze spotkania grupy ds. współpracy OPS/PCPR z PUP
15.09.2014

11 września odbyło się spotkanie grupy tematycznej ds. współpracy OPS/PCPR z PUP. Uczestnicy kontynuowali prace nad rekomendacjami dobrych praktyk.

więcej »

archiwum »

1234...25następna
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Kapitał LudzkiEuropejski Fundusz SpołecznyWojewództwo MałopolskieUnia Europejska

Opracowanie Prekursor