AktualnościSzkoleniaDoradztwoGaleriaFAQKalendarium szkoleń
Sprawdź ofertę szkoleń

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

Relacja z wizyty studyjnej w Rudzie ŚląskiejRelacja z wizyty studyjnej w Rudzie Śląskiej
03.07.2014

30 czerwca odbyła się wizyta studyjna w MOPS w Rudzie Śląskiej. Głównym punktem wydarzenia było mieszkanie chronione dla seniorów. 
więcej »

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na studia podyplomowe!Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na studia podyplomowe!
03.07.2014

Szanowni Państwo informujemy, że z dniem 27 czerwca 2014 roku zakończyliśmy I etap rekrutacji na studia podyplomowe z zakresu Interwencji Kryzysowej w roku akademickim 2014/2015. Zgłoszenia nadsyłane po terminie nie będą brane pod uwagę na dalszym etapie rekrutacji.

więcej »

Relacja z wizyty studyjnej w GOPS w KętachRelacja z wizyty studyjnej w GOPS w Kętach
01.07.2014

26 kwietnia odbyła się wizyta studyjna w Kętach poświęcona projektowi systemowemu skierowanemu do osób chorujących psychicznie. 
więcej »

Na spotkaniu grupy tematycznej o koordynacji systemów zabezpieczenia społecznegoNa spotkaniu grupy tematycznej o koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego
03.07.2014

30 czerwca odbyło się kolejne w tym roku spotkanie grupy tematycznej ds. wspierania rodziny działającej w ramach Regionalnej Platformy Współpracy, poświęcone zagadnieniu koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego. 
więcej »

Dalsze prace nad Małopolskim Modelem OIKDalsze prace nad Małopolskim Modelem OIK
25.06.2014

25 czerwca odbyło się spotkanie grupy tematycznej ds. Ośrodków Interwencji Kryzysowej poświęcone Małopolskiemu Modelowi funkcjonowania OIK. 
więcej »

Szkolenie - Praca z osobą starszą z demencjąSzkolenie - Praca z osobą starszą z demencją
24.06.2014

Wszystkich pracowników Domów Pomocy Społecznej chcących pogłębić swoją wiedzę na temat procesów otępiennych występujących u osób starszych zapraszamy na szkolenie pn. Praca z osobą starszą z demncją. 
więcej »

WOLNE MIEJSCA NA SZKOLENIE - Warsztaty dla pracowników systemu pieczy zastępczej dotyczące pracy z dzieckiem z zaburzeniami więziWOLNE MIEJSCA NA SZKOLENIE - Warsztaty dla pracowników systemu pieczy zastępczej dotyczące pracy z dzieckiem z zaburzeniami więzi
23.06.2014

Wszystkich pracowników Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie oraz Ośrodków Adopcyjnych zapraszamy do udziału w Warsztatach dotyczących pracy z dzieckiem z zaburzeniami więzi - WCIĄŻ MAMY WOLNE MIEJSCA!
więcej »

Grupa ds. DPS rozpoczęła praceGrupa ds. DPS rozpoczęła prace
12.06.2014

11 czerwca odbyło się spotkanie inauguracyjne grupy tematycznej ds. domów pomocy społecznej. 
więcej »

Rekrutacja na bezpłatne studia podyplomowe z zakresu Interwencji Kryzysowej w roku akademickim 2014/2015 Rekrutacja na bezpłatne studia podyplomowe z zakresu Interwencji Kryzysowej w roku akademickim 2014/2015
13.06.2014

Wszystkich pracowników małopolskich instytucji pomocy i integracji społecznej zachęcamy do aplikowania na bezpłatne studia podyplomowe z zakresu Interwencji Kryzysowej, które realizowane będą w roku akademickim 2014/2015. Czeka na Państwa 30 wolnych miejsc.

więcej »

WOLNE MIEJSCA NA SZKOLENIE - Kontrola zarządcza w OPSWOLNE MIEJSCA NA SZKOLENIE - Kontrola zarządcza w OPS
10.06.2014

Zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniu pn. „Kontrola zarządcza w OPS”. Szkolenie skierowane jest do kadry zarządzającej, a jego celem jest doskonalenie umiejętności związanych z prowadzeniem kontroli zarządczej w ośrodkach pomocy społecznej oraz powiatowych centrach pomocy rodzinie oraz tworzenia propozycji modelu kontroli w jednostce.
więcej »

archiwum »

1234...23następna
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Kapitał LudzkiEuropejski Fundusz SpołecznyWojewództwo MałopolskieUnia Europejska

Opracowanie Prekursor